تبلیغات
میثاق - تصاویر عاملین جنایت زاهدان
 
میثاق
دفتر راویان جوان و ارتباط و تبادل اطلاعات با راویان جوان
درباره وبلاگ


گفتند از عشق بنویس ، نوشتم
گفتند از محبت بنویس ، نوشتم
گفتند از صفا بنویس ، نوشتم
گفتند از صمیمیت بنویس ، نوشتم
گفتند از مردانگی بنویس......
قلم ازدستم افتاد و التماس کرد و گفت :
می دانی جوهره اش چیه ؟!
گفتم نه
گفت : دو دنیا عشق ، صفا و محبت و صمیمیت
دیدم نمیشه تنها نوشت ، گفتم بیاییم هم نوا بشویم
که این کوچه ها ، دیوار ندارد
ما راویان جوانیم که برای تبادل اطلاعات آماده ایم

مدیر وبلاگ : راویان جوان
مطالب اخیر

به گزارش رحماء این رسانه ها عکس های دو عامل انتخاری که با انفجار مسجد زاهدان صدها نفر را شهید و زخمی کردند منتشر کردند.یکی از این عکس ها مربوط به نوجوانی کم سن وسال است. جندالله که پیش از این نیز در چندین عملیلات انتحاری خود منجمله در حادثه تروریستی مسجد علی ابن ابی طالب زاهدان از نوجوانان کم سن و سال استفاده کرده بود. 

این در حالیست که گروهک جندالشیطان برای عملیات تروریستی زاهدان از این نوجوان به عنوان طعمه اول برای انفجار انتحاری استفاده کرده است . ....

در ادامه مطلب تصاویر این ملعونین را ببینید

پس از آنکه این نوجوان کم سن و سال نتوانست وارد جمعیت داخل مسجد جامع زاهدان شود و در ابتدای درب وروری به هلاکت رسید، دقایقی بعد از به هلاکت رسیدن طعمه اول، انفجار انتحاری دوم در جلوی درب مسجد جامع صورت می پذیرد .

به گفته زاهدان پرس استفاده از نوجوانان کم و سن و سال برای عملیات های انتحاری پس از شستشوی مغزی آنها از جمله کارهای ویژه ای است که این گروهک وهابی به صورت ابزاری طی سالهای اخیر برای مقاصد خود از آن استفاده کرده است .

گفتنی است وهابیون تروریست در سالهای اخیر طی احداث مدارسی دینی در کشورهای همچون پاکستان، کودکان کم و سن سال این مدارس را برای عملیات های انتحاری آموزش داده واز آنان استفاده ابزاری می کنند . 
 
محمد ریگی معروف به جنید جان

عبادالباسط ریگی معروف به اسلام جان

در ابتدا فردی با پوشش زنانه قصد ورود به مسجد جامع شهر زاهدان را داشته كه در جلوی درب ورودی مسجد از ورود وی به داخل مسجد جلوگیری می‌شود.محمد گلدوی شهید فهمیده سیستان وبلوچستان بود

 

سردار محمد رضا نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس افزود: در حادثه اخیر بمب‌گذاری و عملیات تروریستی عوامل آمریكا و رژیم صهیونیستی در مسجد جامع زاهدان هنگامی كه عامل انتحاری اول قصد ورود به مسجد را داشت، توسط یكی از بسیجیان منطقه به نام محمد گلدوی شناسایی شد. .


وی یادآور شد: شهید گلدوی سریعاً خود را به عامل انتحاری رسانده و برای جلوگیری از ورود وی به مسجد و پیشگیری از عملیات انتحاری، او را در بغل گرفته و اجازه هرگونه تحركی را از سوی وی سلب می كند. در نتیجه آن ملعون نمی تواند خود را به جمعیت برساند.
وی اظهار داشت: در نتیجه فداكاری شهید محمد گلدوی وی و هفت نفر دیگر كه در آستانه درب ورودی بودند در همان وهله اول به شهادت می‌رسند. اگر او این كار را نكرده بود شاید حداقل بیش از 70 تا 80 نفر از مردم كه در داخل مسجد حضور داشتند در همان انفجار اول به شهادت می‌رسیدند.
سردار نقدی تأكید كرد: شهید محمد گلدوی در واقع با شناسایی عامل انتحاری و با وجود اینكه می‌دانست این مسیری كه انتخاب كرده مسیر شهادت است، فداكاری كرد و با اقدام فداكارانه خود جان بسیاری را نجات داد و به مثابه شهید فهمیده استان سیستان و بلوچستان عمل كرد و تبدیل به یك الگوی ایثارگرانه و جاوید برای مردم و كشور شد. روحش شاد و راهش پررهرو باد
.

نوع مطلب : سیاسی میثاق، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :