تبلیغات
میثاق - فریبكاران 18/تاخت و تاز فرقه رام الله
 
میثاق
دفتر راویان جوان و ارتباط و تبادل اطلاعات با راویان جوان
درباره وبلاگ


گفتند از عشق بنویس ، نوشتم
گفتند از محبت بنویس ، نوشتم
گفتند از صفا بنویس ، نوشتم
گفتند از صمیمیت بنویس ، نوشتم
گفتند از مردانگی بنویس......
قلم ازدستم افتاد و التماس کرد و گفت :
می دانی جوهره اش چیه ؟!
گفتم نه
گفت : دو دنیا عشق ، صفا و محبت و صمیمیت
دیدم نمیشه تنها نوشت ، گفتم بیاییم هم نوا بشویم
که این کوچه ها ، دیوار ندارد
ما راویان جوانیم که برای تبادل اطلاعات آماده ایم

مدیر وبلاگ : راویان جوان
مطالب اخیر

«پیمان . ف» که خود را تحت عناوینی چون «ایلیا م»، «محمد مسیح موسوی»، «کورش آریانژاد»، «ایلیاهو هناوی»، «داود عبد الحی» و «رام الله» نیز معرفی می‌کند یکی از فرقه‌هایی را بنا نهاده است که حاوی مشمئز کننده ترین سوء استفاده‌های جنسی از زنان و دختران زیباست.

،آنچه که شاید امروز در همین، پستوهای خیابان مقابل دانشگاه، چشم هر ره گذری را خیره می کند فروش کتابهای مربوط به جادو و طلسم است. اما از همه مهم تر اینکه باز تولید و نشر کتابهای فرقه ای نیز به عنوان های این دلالان فرهنگی افزوده شده است.

خبرنگار آتی نیوز چندی پیش در همین معرکه های فرهنگی ،مورد جالبی را مشاهده نمود، یکی از کتابهایی که این دلالان به باز تولید آن دست زده اند کتابی می باشد که توسط فرقه انحرافی رام الله در سال 1387 بصورت غیر قانونی منتشر شده است

رهبر این فرقه انحرافی «پ ف» یکی از ده‌ها شیادی است که طی سال‌های اخیر با این ادعا که «نماینده خداوند در زمین است»! جمعی از افراد ساده‌لوح و کم‌اطلاع را گرد خود آورده و مریدانی برای خود دست و پا کرده است.
«پیمان . ف» که خود را تحت عناوینی چون «ایلیا م»، «محمد مسیح موسوی»، «کورش آریانژاد»، «ایلیاهو هناوی»، «داود عبد الحی» و «رام الله» نیز معرفی می‌کند یکی از فرقه‌هایی را بنا نهاده است که حاوی مشمئز کننده ترین سوء استفاده‌های جنسی از زنان و دختران زیباست.

چه بسیار زنانی که زندگی مشترک خود را برای پیوند با «روح خدا»! ویران کردند و سال‌ها در انتظار ازدواج با پ.ف نشستند تا شاید دستاویزی برای سوء استفاده‌های او شوند. وی البته با استفاده از آموزه‌های عرفان شرقی و بهره‌برداری از تکنیک‌های مشهور جذب مخاطب در قالب یک حرفه‌ای تمام‌عیار ظاهر می‌شود؛ با این حال این پرسش به قوت خود باقی است که چگونه ممکن است در هزاره سوم و در اوج آگاهی و اطلاع بشر، افرادی آن چنان مسخ خزعبلات و شیادی‌های جوانی 34 ساله شوند و زندگی خود را با دستان خود ویران سازند.؟!

البته در این نسخه باز تولید شده هم نه اثری از شابک و سایر مجوزه هایی که باید از مبادی قانونی گرفته شود مشاهده نمی شود.

بدیهی است مسئولین و دست اندرکاران حوزه برخورد با فرقه ها و نشر کتاب باید، نظارت دقیق تری به این سوداگران فرهنگی داشته باشند. / آتی نیوز

نوع مطلب : سیاسی میثاق، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :