تبلیغات
میثاق - مگر همایش ایرانیان حمام‌عمومی است كه امیراحمدی خودش آمده باشد؟+تصویر دعوتنامه
 
میثاق
دفتر راویان جوان و ارتباط و تبادل اطلاعات با راویان جوان
درباره وبلاگ


گفتند از عشق بنویس ، نوشتم
گفتند از محبت بنویس ، نوشتم
گفتند از صفا بنویس ، نوشتم
گفتند از صمیمیت بنویس ، نوشتم
گفتند از مردانگی بنویس......
قلم ازدستم افتاد و التماس کرد و گفت :
می دانی جوهره اش چیه ؟!
گفتم نه
گفت : دو دنیا عشق ، صفا و محبت و صمیمیت
دیدم نمیشه تنها نوشت ، گفتم بیاییم هم نوا بشویم
که این کوچه ها ، دیوار ندارد
ما راویان جوانیم که برای تبادل اطلاعات آماده ایم

مدیر وبلاگ : راویان جوان
مطالب اخیر

كیهان با اشاره به بخشی از سوابق هوشنگ امیراحمدی از جمله، رابطه وی با سازمان «سیا»، و اهانت های مكرر او به اسلام وانقلاب و امام و تبلیغات گسترده علیه جمهوری اسلامی ایران و... پرسیده بود كه دست اندركاران همایش یاد شده با چه انگیزه ای از این ضدانقلاب شناخته شده برای شركت در همایش دعوت كرده اند؟!

در پی یادداشت روز دوشنبه كیهان-11/5/89- با عنوان «آنجا چه خبر است؟!» كه در آن ضمن تاكید بر ضرورت گردهمایی ایرانیان مقیم خارج از كشور نسبت به هویت برخی از دعوت شدگان، سوابق سوء چند تن از دست اندركاران برپایی همایش و نمونه هایی از تناقض این همایش با ارزشهای اسلامی و انقلابی و منافع ملی انتقاد شده بود، افراد بدسابقه ای كه از قضا حضور خود آنها در میان دست اندركاران همایش یاد شده مورد اعتراض بود و در مقابل مستندات مطرح شده در یادداشت كیهان پاسخی نداشتند و از سوی دیگر طی چند روز اخیر با اعتراض گسترده ای روبرو شده بودند، به گونه ای ناشیانه دست به فرافكنی زده و به زعم خود كوشیده اند مستندات ارائه شده از سوی كیهان را كه اثبات كننده خط انحرافی آنان است، تحت الشعاع قرار دهند. یكی از موارد اعتراض در یادداشت كیهان، دعوت از هوشنگ امیراحمدی، ضدانقلاب تابلودار مقیم آمریكا و معروف به «دلال رابطه» بود. كیهان با اشاره به بخشی از سوابق هوشنگ امیراحمدی از جمله، رابطه وی با سازمان «سیا»، و اهانت های مكرر او به اسلام وانقلاب و امام و تبلیغات گسترده علیه جمهوری اسلامی ایران و... پرسیده بود كه دست اندركاران همایش یاد شده با چه انگیزه ای از این ضدانقلاب شناخته شده برای شركت در همایش دعوت كرده اند؟!

و اما، دست اندركاران همایش ایرانیان مقیم خارج از كشور كه ظاهراً هیچیك از چند مورد اعتراض در یادداشت كیهان را قابل انكار نمی دانستند و از سوی دیگر دست خود را رو شده می دیدند، در اقدامی ناشیانه- كه خنده دار نیز هست- ابتدا دعوت از هوشنگ امیراحمدی را انكار كردند ولی از آنجا كه حضور وی در همایش قابل انكار نبود، دست به ترفند ناشیانه دیگری زده و اعلام كردند هوشنگ امیراحمدی به دعوت مسئولان همایش به ایران نیامده است! و روزنامه دولتی ایران در شماره دیروز خود از قول اسفندیار رحیم مشایی، جانشین رئیس جمهور در شورای ایرانیان خارج از كشور كه مسئولیت برپایی همایش و دعوت از میهمانان را بر عهده دارد، نوشت «حضور امیراحمدی ربطی به نهاد ریاست جمهوری ندارد»! و توضیح نداد كه مگر همایش یاد شده، حمام عمومی است كه هر كس بتواند بدون دعوت قبلی سرش را پائین انداخته و وارد آن شود؟! و اگر چنین است، آنهمه هزینه هنگفت- از كیسه بیت المال- برای حفاظت و تأمین امنیت همایش و صدور كارت ویژه میهمانان و... برای چه بوده است؟!

كیهان قبل از ورود هوشنگ امیراحمدی به خبر دعوت وی از سوی مسئولان همایش دست یافته بود و حتی نسخه ای از دعوتنامه ای كه دبیرخانه همایش در تاریخ 7 جولای 2010-16تیرماه 1389- از طریق ایمیل برای هوشنگ امیراحمدی ارسال شده بود را در اختیار داشت ولی ترجیح دادیم تا پایان همایش از انتشار آن خودداری كنیم. اما، اكنون كه آقای مشایی دعوت از وی را انكار می كند، متن دعوتنامه را برای ارزیابی میزان صداقت و راستگویی آقایان به دست چاپ می سپاریم.

گفتنی است آقای مشایی در مصاحبه خود بی آن كه متوجه باشد به انگیزه اصلی دعوت از هوشنگ امیراحمدی اشاره كرده است كه تاسف آور و به شدت سؤال برانگیز است، و در فرصتی دیگر به آن خواهیم پرداخت و همچنین، درباره تلاش دست اندركاران همایش برای جلوگیری از درز خبر دعوت از هوشنگ امیراحمدی- بعد از انتشار یادداشت كیهان- و توصیه به وی كه در همایش آفتابی نشود- كه شد!- گفتنی های دیگری نیز هست كه به بعد موكول می كنیم.

نوع مطلب : سیاسی میثاق، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :